ADIDAS Track Xhaketë

4060507344201
Promo
Kaltër

Stili:DV2563

2098
6995
Ju kurseni: 48.97
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
ADIDAS Track Xhaketë DV2563 36
Emërtimi: Duks Adidas, Origjina:Kambogjia, Materiali:, 57% Poliestër, 43% Pambuk
Brendi
Adidas
Gjinia
Femra
Madhesia
36
Ngjyra
 Kaltër
Stili
DV2563
Lloji
Xhaketë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4060507356945
Zezë 36
i disponueshëm
6995
+
4060507344201
Kaltër 36
i disponueshëm
2098
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj