Bluzë ELBRUS Almar Wo'S

5902786351350
Promo
Pembe

Stili:ALMAR WO'S

1995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Bluzë ELBRUS Almar Wo'S Pembe / L
Emërtimi: Bluzë për femra Elbrus, Përmbajtja:Poliester, Origjina: Kina
Brendi
Elbrus
Gjinia
Femra
Madhesia
L
Ngjyra
 Pembe
Stili
ALMAR WO'S
Lloji
Bluzë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786351350
Pembe L
i disponueshëm
1995
+
5902786351329
Pembe XL
i disponueshëm
1995
+
5902786351312
Pembe XS
i disponueshëm
1995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj