Bluzë Giovanni Ferrini P22-2137 Cream

9030199501375
Krem

Stili:P22-2137

1397
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Bluzë Giovanni Ferrini P22-2137 Cream
Emërtimi: Maicë për meshkuj Giovanni Ferrini, Origjina: Turqi, Përmbajtja: 70% Pambuk 30% Poliester

Brendi
Giovanni Ferrini
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
4XL
Ngjyra
 Krem
Stili
*
Lloji
Bluzë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9030199501375
Krem 4XL
i disponueshëm
1397
+
9030199501377
Krem XL
i disponueshëm
1397
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj