Bluzë Giovanni Ferrini P22-3575 Pomegran

9030189500314
Vishnje

Stili:P22-3575

1327
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Bluzë Giovanni Ferrini P22-3575 Pomegran
Emërtimi: Maicë për meshkuj Giovanni Ferrini, Origjina: Turqi, Përmbajtja: 95% Pambuk 5% Elastan

Brendi
Giovanni Ferrini
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
M
Ngjyra
 Vishnje
Stili
*
Lloji
Bluzë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9030189500309
Mint M
i disponueshëm
1327
+
9030189500314
Vishnje M
i disponueshëm
1327
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj