Bluzë Polo Giovanni Ferrini P22-9140 Burgundy

9020299500191

Stili: P22-9140

2995
Out of stock

Bluzë Polo Giovanni Ferrini P22-9140 Burgundy
Emërtimi: Bluzë me jakë Polo, Përmbajtja: 100% Pambuk, Origjina: Turqi

Brendi
Giovanni Ferrini
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
3XL
Ngjyra
 Vishnje
Stili
*
Lloji
Bluzë Polo
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9020299500195
Kaftë 3XL
i disponueshëm
2995
+
9020299500194
Kaftë XXL
i disponueshëm
2995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj