Koton Man Sweater 1kam91205gt 01

8682362193419
Zezë

Stili: 1KAM91205GT 01V

299
1395
Ju kurseni: 10.96
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Koton Man Sweater 1KAM91205GT 01V Black M
Emërtim: Triko Koton, Përmbajtja: 52% Poliestër 37% Akril 3% Lesh 3% Pambuk 3% Viskoz 2% Poliamid, Origjina: Turki

Brendi
Koton
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
S
Ngjyra
 Zezë
Perdorimi
*
Materiali
*
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
8682362193419
Zezë S
i disponueshëm
299
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj