Setre Woman Sweater Turtlenecks 2yi4ctr0163

8630119500001
Pembe e hapur

Stili: 2YI4CTR0163 

495
1195
Ju kurseni: 7.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Setre Woman Sweater Turtlenecks 2YI4CTR0163 Pink OS
Emërtim: Rrollkë SETRE, Përmbajtja: 52% Viskozë 28% Poliester 20% Poliamid, Origjina: Turqi

Brendi
Setre
Gjinia
Femra
Madhesia
OS
Ngjyra
 Pembe e hapur
Perdorimi
*
Materiali
*
Lloji
Duks
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
8630119500001
Pembe e hapur OS
i disponueshëm
495
+
8630119500004
Kuqe OS
i disponueshëm
495
+
8630119500002
Bardhë OS
i disponueshëm
495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj