Tommy Life Woman Tracksuit T10by

9110249500003

Stili: T10BY-95293

1747
2495
Ju kurseni: 7.48
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Tommy Life Woman Tracksuit T10BY-95293 Unripe Almond L
Emërtim: Set trenerka TOMMY LIFE , Përmbajtja: 77% Pambuk 17% Poliester 6% Elastan, Origjina: Turqi

Brendi
Tommy Life
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
L
Ngjyra
 Hiri e mbyllur
Perdorimi
*
Materiali
*
Lloji
Trenerka Komplet
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj