Tony Montana Man V-neck Sweater

9020199500159
Vishnje

Stili: T1002

1397
1995
Ju kurseni: 5.98
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Tony Montana Man V-Neck Sweater T1002 K.Burgun L
Emërtimi: Bluzë me jakë V Tony Montana, Përmbajtja: 50% Pambuk 50% Akril, Origjina: Turqi

Brendi
Tony Montana
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XXL
Ngjyra
 Vishnje
Perdorimi
*
Materiali
*
Lloji
Duks
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9020199500153
Kaltër L
i disponueshëm
1397
+
9020199500152
Kaltër M
i disponueshëm
1397
+
9020199500154
Kaltër XL
i disponueshëm
1397
+
9020199500145
Zezë L
i disponueshëm
1397
+
9020199500147
Zezë XXL
i disponueshëm
1397
+
9020199500157
Vishnje L
i disponueshëm
1397
+
9020199500156
Vishnje M
i disponueshëm
1397
+
9020199500158
Vishnje XL
i disponueshëm
1397
+
9020199500159
Vishnje XXL
i disponueshëm
1397
+
9020199500172
Kaltër e mbyllur M
i disponueshëm
1397
+
9020199500168
Pembe e hapur M
i disponueshëm
1397
+
9020199500170
Pembe e hapur XL
i disponueshëm
1397
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj