Çizme 3/4 Bello Star FR1032

8310699500009
Zezë

Stili: H719

1995
6995
Ju kurseni: 50.00
Out of stock
Çizme 3/4 Bello Star Ankle H719 Black 37
Emërtim: Çizme BELLO STAR , Përmbajtja: Lëkurë artificiale/skaj, Origjina: Kinë
Brendi
Bello Star
Gjinia
Femra
Madhesia
38
Ngjyra
 Zezë
Perdorimi
*
Materiali
*
Origjina e prodhimit
Made in China
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
8310699500011
Zezë 40
i disponueshëm
1995
+
8310699500012
Zezë 41
i disponueshëm
1995
+
8310329500041
Bezhë 40
i disponueshëm
1995
+
8310699500004
Bezhë 39
i disponueshëm
1995
+
8310699500003
Bezhë 38
i disponueshëm
1995
+
8310699500002
Bezhë 37
i disponueshëm
1995
+
8310699500006
Bezhë 41
i disponueshëm
1995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj