Ofertë!

Adidas Atlete – Runfalcon 2.0 I Blue/White

16.45 

-50%

Model Për Fëmijë
Runfalcon 2.0 I
Stili:GX3541
Ngjyra:Kaltër/Bardhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , , ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection