Ofertë!

Adidas Terrex Çizme – Terrex Winter Mid Boa R.Rdy K Black

87.96 

-20%

Unisex
Terrex Winter Mid Boa R.Rdy K
Stili:FU7272
Ngjyra:Zezë/Hiri/Bardhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection