Magnum Çantë – Taiga Olive Green 45L

62.95 

Unisex
Stili:Outdoor
Ngjyra:Gjelbër

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

CAPACITY: 45 L
SIZE: 51 x 32 x 21 cm
WEIGHT: 1 KG
MATERIAL COMPOSITION:
100% POLYESTER
SPECIFICATION:
– TWO COMPARTMENT
– MOLLE SYSTEM
– ERGONOMIC BACK
– FRONTAL POCKET WITH ORGANISER AND INNER
POCKET
– COMPRESSION STRAPS FOR EXTRA STABILITY
– ADJUSTABLE HIP BELT
– CAMELBAK POCKET
– H2O SYSTEM

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili

,