Magnum Çantë – Yak 35 Black/Orange 35L

52.95 

Unisex
Stili:Outdoor
Ngjyra:Zezë

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

CAPACITY: 35 L
SIZE: 46 x 25 x 30 cm
WEIGHT: 0,5 kg
MATERIAL COMPOSITION: POLYESTER
SPECIFICATION:
– H2O SYSTEM
– MOLLE SYSTEM
– CARRYING SYSTEM

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili

,