Magnum Çantë – Yak 55 Black/Orange 55L

59.95 

Unisex
Stili:Outdoor
Ngjyra:Zezë

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

CAPACITY: 55 L
SIZE: 59 x 32 x 37 cm
WEIGHT: 1,3 KG
MATERIAL COMPOSITION:
100% POLYESTER
SPECIFICATION:
– MOLLE SYSTEM
– REMOVABLE SHOULDER STRAP
– TWO VENTILATED SIDE POCKETS
– FOUR SMALL POCKETS
– ANTY-SLIP PADS

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili

,