Magnum Çantë – Fox Coyote 25L

59.95 

Unisex
Stili:Outdoor
Ngjyra:Bezhë

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

CAPACITY: 25 L
SIZE: 41 x 24 x 25 cm
WEIGHT: 1,1 KG
MATERIAL COMPOSITION:
100% POLYESTER
SPECIFICATION:
– MOLLE LOOPS
– THREE LARGE EXTERIOR ZIPPERED COMPARTMENTS
– ADJUSTABLE PADDED SHOULDER STRAPS ARE
REMOVABLE OR IT CAN BE CARRIED WITH ANY OF
THE THREE CARRY HANDLES
– ADJUSTABLE CHEST AND HIP BELT
– CAMELBAK POCKET

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili

,

Super Oferta