Magnum Çantë HipBag – Larus Olive Green 2L

19.95 

Unisex
Stili:E Përditshme/Outdoor
Ngjyra:Gjelbër

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

CAPACITY: 2 L
SIZE: 26 x 19 x 15 cm
WEIGHT: 0,2 KG
MATERIAL COMPOSITION:
100% POLYESTER
SPECIFICATION:
– TWO COMPARTMENTS WITH ZIPPER
– MAIN COMPARTMENT CONTAIN POCKET WITH
ZIPPER
– MOLLE SYSTEM
– REMOVABLE AND ADJUSTABLE BELT
– POSSIBILITY OF ADDITION TO THE BACKPACK

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili

, ,