Magnum Çantë – Bison Black 65L

109.95 

Unisex
Stili:Outdoor
Ngjyra:Zezë

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

CAPACITY: 65 L
SIZE: 75 x 36 x 24 cm
WEIGHT: 2,3 KG
MATERIAL COMPOSITION:
100% POLYESTER
SPECIFICATION:
– MOLLE SYSTEM
– ONE COMPARTMENT WITH INNER ZIPPER
– TOP POCKET WITH COMPRESSION BELTS
– PADDED HIP BELT AND STERNUM STRAP FOR
STABILITY
– LENGHT ADJUSTMENT
– COMPRESSION STRAPS
– HIDDEN RAIN PROTECTOR

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili

,