Ofertë!

Diana&co Çantë – 1801-1 Red

9.95 

-63%

Model për Femra
Stili:E Përditshme
Ngjyra:Kuq

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili