Magnum Çizme – Lynx 8.0 Brown

Model për Meshkuj
Stili:Outdoor/Ushtri/Ushtarake/Military
Ngjyra:Kaftë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Magnum Lynx 8.0 kanë një sipërfaqe të qëndrueshme prej lëkure dhe najloni, e cila jep performancë dhe qëndrueshmëri.Këto çizme janë projektuar për mjediset më të vështira si dhe janë rezistente ndaj rrëshqitjes dhe vajit.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,