Magnum Çizme – Viper Pro 5.0 Black

109.95 

Model për Meshkuj
Stili:Outdoor/Ushtri/Ushtarake/Military

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Çizme ushtarake të papërshkueshme nga uji Magnum Viper Pro 5.0.

Karaktersitikat:
Pjesa e sipërme është prej lëkure e qëndrueshme me panele rrjetë që rezistojnë me frymëmarrje.
Mbështesat e kyçit të këmbës për mbrojtje shtesë.
Pajisje të përbëra jometalike të sigurta për skaner.

Testuar dhe certifikuar sipas Standardit Evropian EN ISO 20347:2012 OB E FO WR SRA.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , ,

Brendet: No selection

Stili: No selection

,

Super Oferta: No selection