Magnum Çizme – Opus Mid Black

109.95 

Model Për Meshkuj
Stili:Outdoor/Ushtri/Ushtarake/Military

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Magnum Opus është një kombinim i çizmeve taktike dhe sportive, gjë që e bën atë të përsosur për aktivitetet në natyrë dhe në qytet.
Pjesa e sipërme MID është bërë me material PU Kurim, i cili siguron rezistencë të lartë ndaj dëmtimeve mekanike.Përveç kësaj, në sajë të paneleve të mëdha rrjetë siguron një rrjedhje adekuate të ajrit rreth këmbës. Pjesa e sipërme është mjaft e lartë për të stabilizuar kyçin e këmbës dhe për të siguruar mbrojtje kundër lëndimeve, por edhe për të mos kufizuar lirinë e lëvizjes.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , , ,

Brendet: No selection

Stili: No selection

,

Super Oferta: No selection