Magnum Çizme – Strike Force 8.0 Black

142.95 

Model për Meshkuj
Stili:Outdoor/Ushtri/Ushtarake/Military/Polici

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Çizmet Magnum Strike Force 8.0 janë të parat që përdorin ExoGel-in, një material inovativ që thith energjinë, i cili ngurtësohet gjatë goditjes, por përkulet kur mbrojtja nuk kërkohet duke ofruar siguri dhe rehati.
Këto gjithashtu përmbajnë një shtresë të jashtme gome Michelin me performancë të lartë dhe tërheqëse, të frymëzuar nga gomat Michelin Power Rain dhe Michelin Pilot Alpin, për stabilitet dhe qëndrueshmëri në kushtet më të vështira.

Çizmet tipike që ju duhen për situata ekstreme.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , ,

Brendet: No selection

Stili: No selection

, ,

Super Oferta: No selection