Magnum Çizme – Classic Black

134.95 

Model për Meshkuj
Stili:Ushtri/Ushtarake/Military/Polici

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

E krijuar teknikisht për të kombinuar mbrojtjen me fleksibilitetin, çizmet Magnum Classic janë krijimi më i mirë për industrinë e policisë dhe sigurisë. Mjaft të lehta për të vrapuar, ato mbrojnë këmbën dhe kyçin e këmbës dhe përmbushin standardin evropian të këpucëve profesionale!
Shtresa e brendshme është rezistente ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit për mbrojtje në të gjitha motet, si dhe është anti-statike dhe rezistente ndaj alkaleve/acideve. Çizmet janë projektuar në mënyrë ergonomike për të ndjekur konturet e këmbës suaj për rehati më të mirë gjatë gjithë ditës. Është e veshur me një material që thith shpejt për të tërhequr lagështinë nga këmba juaj për t’i ndihmuar t’i mbani këmbët më të freskëta.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , , , , , , , ,

Brendet: No selection

Stili: No selection

,

Super Oferta: No selection