fbpx

VERA BLUM ÇIZME – VB65078 NERO

Model për femra
Stili:Të Përditshme/Elegante
Ngjyra:Zezë
 

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori: , ,