fbpx

VERA BLUM ÇIZME – VB95090 BORDO

Model për femra
Stili:Të Përditshme
Ngjyra:Vishnje
 

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori: , ,