Ofertë!

Reebok Trenerkë – Te Linear Logo Track Jkt Navy/White/Red

27.50 

-50%

Model për Meshkuj
TE LINEAR LOGO TRACK JKT
Stili:FJ4695
Ngjyra:Teget/Bardhë/Kuq

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

,

Super Oferta: No selection