Elbrus Kapelë – Hat Quentin

9.95 

Model për Meshkuj
Stili:Outdoor
Ngjyra:Gjelbër

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Gjinia

Materiali

, ,

Ngjyra

Përdorimi

Stili