Elbrus Shishe – Dakos 400ml Polypody

9.95 

Unisex
Stili:Palestër/Stërvitje/Fitnes/Outdoor
Ngjyra:Teget/Pembe

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Ngjyra

Stili

,