Ofertë!

Helly Hansen Çizme – Hansen Cascade Mid Ht Blue/Black

112.00 

-30%

Model për Meshkuj
Hansen Cascade Mid Ht
Stili:11751-625
Ngjyra:Kaltër/Zezë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection