Ofertë!

Hot Shot Çantë – Pack Bag Black S-201-1

19.95 

-44%

Unisex
Stili:Ushtri/Ushtarake/Military
Ngjyra:Zezë

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Gjinia

Ngjyra

Përdorimi

Stili