Magnum Jakne Softshell – Deer Olive Green

64.95 

Model për Meshkuj
Stili:E Përditshme/Outdoor
Ngjyra:Gjelbër

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Xhaketë e hollë dhe e lehtë rezistente ndaj motit. Material membranor i gjeneratës së re TECPROOF i papërshkueshëm nga uji.Materiali termo me cilësi të lartë është bërë nga polimer me 2 shtresa. Shtresa e jashtme mbron nga era, shiu dhe bora.Materiali i brendshëm i mikrostrukturës me rrokullisje largon papastërtitë dhe thahet shpejt.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,