Magnum Jakne – Magnum Cervus Black

69.95 

Model për Meshkuj
Stili:E Përditshme/Outdoor
Ngjyra:Zezë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Magnum Cervus – xhaketë e lehtë që mbron nga era dhe shiu i lehtë.Mbrojtja nga lagështia sigurohet nga membrana e avancuar TEC-PROOF 8K.Veshja me fleece mbron nga humbja e nxehtësisë në ditët e ftohta, ndërsa ventilimi nën krahë parandalon mbinxehjen.Xhaketa ka dy xhepa me zinxhir dhe 2 xhepa brenda.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection