Magnum Maicë – Heron Olive Green

9.95 

Model për Meshkuj
Stili:E Përditshme
Ngjyra:Gjelbër

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Maica e meshkujve Heron nga Magnum do të jetë baza perfekte për çdo veshje sportive, si dhe një element i pavarur i garderobës suaj verore.Kjo maicë është bërë nga një përzierje pambuku dhe poliesteri, gjë që e bënë më fleksibël dhe të butë në prekje.

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection