Giovanni Ferrini Maicë Polo – P20-3175 Blue-D-Blue

16.95 

Model për Meshkuj
Stili:E Përditshme
Ngjyra:Teget/Kaltër/Bardhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , ,

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

Brendet: No selection