Martes Syze – Ski Glasses Slope Jr

17.95 

Unisex
Stili:Outdoor/Skijim
Ngjyra:Pembe/Zezë

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Gjinia

Materiali

,

Ngjyra

Përdorimi

Stili