Ofertë!

Adidas Terrex Çizme – Mid Gtx K Black/Grey

76.96 

-30%

Unisex
TERREX MID GTX K
Stili:EF0225
Ngjyra:Zezë/Hiri

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Brendet: No selection

Stili: No selection

,