Ofertë!

Adidas Terrex Çizme – Winter Mid Boa Blue/Navy

76.96 

-30%

Model për Fëmijë
TERREX WINTER MID BOA
Stili:G26084
Ngjyra:Kaltër/Teget/Zezë/Bardhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

, ,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection