Adidas Terrex Çizme – Swift R2 Gtx Black/blue

Model për Meshkuj
TERREX SWIFT R2 GTX
Stili:AC7829
Ngjyra:Zezë/Kaltër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,