Ofertë!

Mc Lorene Xhemper – M-1047Z-Mbx Light Purple

22.36 

-20%

Model për Femra
Stili:I Përditshëm
Ngjyra:Vjollcë/Bardhë

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Gjinia

Materiali

Ngjyra

Përdorimi

Stili