Ofertë!

Moëwy Fustan – Mo-1584L-Bx Black

21.56 

-20%

Model për Femra
Mo-1584L-Bx Black
Stili:Moëwy Woman Dress MO-1584L-BX Black
Ngjyra:

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Gjinia

Materiali

Ngjyra

Përdorimi

Stili