Ofertë!

Nike Atlete – Downshifter 12 Men’S Road Running Shoes Black/White/Red

64.00 

-20%

Model për Meshkuj
Downshifter 12 Men’S Road Running Shoes
Stili:DD9293-003
Ngjyra:Zezë/Bardhë/Kuq

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection