Nike Çantë – Gym Club Kids’ Bag (25L) Black/White

34.00 

Unisex
Gym Club Kids’ Bag (25L)
Stili:DR6100-010
Ngjyra:Zezë/Bardhë

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Gjinia

Materiali

Ngjyra

Përdorimi

Stili