Nike Çantë – Y Nk Brsla Jdi Mini Bkpk

22.00  17.60 

Unisex
Y Nk Brsla Jdi Mini Bkpk
Stili:BA5559-029
Ngjyra:Hiri/Kuq

Ka stok

🔥SHFRYTËZO ZBRITJEN -20%🔥

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

Gjinia

Materiali

Ngjyra

Përdorimi

Stili