Nike Atlete – Court Borough Low 2 Bg White/Red/Black

63.00 

Model Për Femra
Court Borough Low 2 Bg
Stili:BQ5448-110
Ngjyra:Bardhë/Kuq/Zezë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

Brendet: No selection

Nike

Gjinia: No selection

Fëmijë

Materiali: No selection

Lekurë53% Sintetikë47%

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection