Ofertë!

Nike Duks – Sportswear Club Fleece Pullover Hoodie Beige

46.20 

-30%

Model për Meshkuj
Sportswear Club Fleece Pullover Hoodie
Stili:BV2654-247
Ngjyra:Bezhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection