Ofertë!

Nike Jakne – Sportswear Therma-Fit Repel Women’S Reversible Jacket Pink

112.00 

-30%

Model për Femra
Sportswear Therma-Fit Repel Women’S Reversible Jacket
Stili:DQ6863-691
Ngjyra:Pembe

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection