Ofertë!

Nike Set Trenerka – Sportswear Sport Essentials Men’S Poly-Knit Basic Track Suit Brown

61.60 

-30%

Model për Meshkuj
Sportswear Sport Essentials Men’S Poly-Knit Basic Track Suit
Stili:DM6845-217
Ngjyra:Kaftë

🔥SHFRYTËZO ZBRITJEN -20%🔥

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection