Nike Sandale – Kawa Slide (gs/ps) Black/Gold

31.00 

Model Për Femra
KAWA SLIDE (GS/PS)
Stili:819352-003
Ngjyra:Zezë/Gold

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,