Ofertë!

Reebok Sandale – Classic Logo Towelling Slider Red/Black

24.00 

-20%

Unisex
CLASSIC LOGO TOWELLING SLIDER
Stili:CN4191
Ngjyra:Kuq/Zezë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,

Super Oferta: No selection